11.8. Liebestag/ Dzien (wolnej) Milosci

Ciemne chmury spowiły Domaniewice w Dzień (Wolnej) Miłości, tworząc aurę pełną napięcia i oczekiwania. Jednak jak się później okazało, deszcz nie ostudził gorących i pełnych zapału serc uczestników tandemu.

Nawet jeśli ktoś z niewiadomych przyczyn czuł się odrobinę niewyspany, z pewnością ożywiło go zadanie specjalne – każdy z nas miał napisać własne ogłoszenie matrymonialne.

Nie ukrywam, że temat tandemowych rozmów również sprzyjał integracji i pokrywał się ściśle z zainteresowaniami uczestników – tym razem były to kontakty damsko-męskie. Podczas porywającej półtoragodzinnej pogawędki można było poszerzyć swoje słownictwo o zwroty najważniejsze, ba, niezbędne do przetrwania w obcym kraju. I oczywiście wykorzystać je w praktyce.

Nie tylko stołówka przeszła metamorfozę w Dzień Miłości, lecz także piwnica zamieniła się w miejsce rozmaitych rozrywek – wieczorem odbyła się kolejna edycja popularnego show „Randka w ciemno”. Agnes i Dorotka brawurowo wcieliły się w rolę Edyty, zgrabnie prezentując rozterki i dylematy wybierających i wybieranych. Wielbiciel spacerów Tomek odrzucił włoską kuchnię kandydatki numer jeden, czarodziejskie oferty kantyki numer dwa i wybrał kuszące propozycje kandydatki numer trzy vel. Pocahontas (czyli mnie, yeah!). Natomiast Verena nie zdecydowała się na nieco uzależnionego od mamusi przyszłego prezydenta ani na jurnego i dominującego (na różnych polach) Jurijego; jej wybrankiem został skłonny oddać jej wszystko, uroczy jak Piotruś Pan Lukas.

Następną atrakcją wieczoru było tzw. speed-dating – chłopcy i dziewczęta kolejno parami rozmawiali za sobą przez 90 sekund. Zabawa łączyła przyjemne z pożytecznym, ponieważ uczestnicy ćwiczyli swoje umiejętności językowe w bardzo istotnym zakresie, a flirtując, mogli umówić się na randkę. W związku z tym wieczór jak zwykle zakończył się dobrą zabawą w sympatycznej atmosferze. Po więcej informacji zapraszam na stronę tandem.pudelek.pl.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz